Contactpagina

CSG Rehoboth Erasmusweg 1 9602 AB Hoogezand Telefoon 0598 327009 info@csgrehoboth.nl Facturen CSG Rehoboth Eenrumermaar 4 9735 AD Groningen Postbus 9703 LR Groningen Telefoon 050 5742766 facturen@csg.nl http://www.csg.nl

Contactpersonen

Vestigingsdirecteur Dhr. D. Wilbrink, d.wilbrink@csg.nl stuur mail
Teamleider Dhr. B. ten Have, b.ten.have@csg.nl stuur mail
Administratie Mevr. W. de Vries, w.de.vries-meints@csg.nl 0598 327009 stuur mail
Hoofdconciërge Dhr. K. Snip, k.j.snip@csg.nl stuur mail
Roostermaker en ICT Dhr. R Rietema, r.rietema@csg.nl stuur mail
Kantine medewerker Mevr. G Ozdas, g.cikrikcioglu@csg.nl stuur mail
Coördinator brugklas Docent Lichamelijke Opvoeding Mevr. I. Scholte ter Horst, i.scholte.ter.horst@csg.nl stuur mail
Docent Wiskunde Zorgcoördinator Mevr. H. Rispens, h.rispens@csg.nl stuur mail
Ondersteuningscoördinator Mevr. B. Wösten, b.wosten@csg.nl stuur mail
1 2 3 4