Contactpagina

CSG Rehoboth Erasmusweg 1 9602 AB Hoogezand Telefoon 0598 327009 info@csgrehoboth.nl Facturen CSG Rehoboth Eenrumermaar 4 9735 AD Groningen Postbus 9703 LR Groningen Telefoon 050 5742766 facturen@csg.nl http://www.csg.nl

Contactpersonen

Orthopedagoog Mevr. B. Wösten, b.wosten@csg.nl stuur mail
Externe vertrouwenspersoon Dhr. J. Wibbens, j.wibbens@csg.nl stuur mail
Decaan Docent Engels Mevr. W. Janzen, w.e.janzen@csg.nl stuur mail
Docent Nederlands Dyslexiecoach Mevr. M. van Fruchten, m.van.fruchten@csg.nl stuur mail
Docent Lichamelijke Opvoeding Dhr. S.J. Bos, s.j.bos@csg.nl stuur mail
Coördinator TTO Docent Duits Mevr. J de Cicco, j.de.cicco@csg.nl stuur mail
Coördinator internationalisering Docent Engels Docent Godsdienst Vertrouwenspersoon Mevr. J. Weites-Ferriér, j.f.weites-ferrier@csg.nl stuur mail
Docent Nederlands Mevr. L. Kon, l.v.kon@csg.nl stuur mail
Docent Economie Examensecretaris Dhr. A. Luchtenberg, a.luchtenberg@csg.nl stuur mail
1 2 3 4